-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010644-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
421 483.68
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
12
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
23c6538c4f1a420db87ef32b2ea7afe5
Внутрішній номер закупівлі:
30243923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010644-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Петрова +380673090070 norazp106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
421 483.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:38 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 483.68 МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ