-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ
Оголошено тендер
505 780.42
UAH
Номер:
7ab45fe1f7b94ceabe4f7591d265d5df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010628-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
505 780.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума505 780.42 UAH