-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010642-a
Завершена
2 963 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
e51419215f194a7482a7420150b95921
Внутрішній номер закупівлі:
30243912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010642-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414006
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, Вулиця Гузара Любомира, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лавринюк Ірина Василівна 380958273705 evgenlavryniuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Відмінено відкриті торги UA-2026-08-05-012626-a
Очікувана вартість:
2 963 700.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради» (для учнів вікової групи від 6 до 10 років)
Кількість
11970 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, Вулиця Гузара Любомира, будинок 10
На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради» (для учнів вікової групи від 11 до 14 років)
Кількість
22290 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, Вулиця Гузара Любомира, будинок 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Контактна особа:
Шмід Світлана Василівна 380332756014 combynat@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська 29
Ціна пропозиції
2 963 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9131f74d268b4712959506433b7eb919
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010642-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська 29
Номер договору:
27/06/26
Сума договору:
2 963 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний