• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»

Оголошено тендер

2 963 700.00 UAH
Номер: 9ec935e5b94c48e09861ed74c11fc97e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-27-006176-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради"
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради"
Очікувана вартість: 2 963 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Податок на додану вартість не нараховується, оскільки операції з надання послуг з харчування учнів у закладах загальної середньої освіти звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами). Одиницю виміру 1 діто/день вважати я одна послуга
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 27.08.2026 12:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума1 935 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума1 027 800.00 UAH