• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)

Завершена

148 273.40 UAH без ПДВ
Номер: 0480558aa75543c2bf308b5f5b82648e
Внутрішній номер закупівлі: 30243925
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010662-a   
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 148 273.40 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливний насос
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 5 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Компресор повітря
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Комплект ременів двигуна
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 4 комплект
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Драбина передньої ресори
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Драбина задньої ресори
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Хрестовини приводу пожежного насосу (35x98)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Ресора передня
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 4 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Ресора задня
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 4 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Прокладка ГБЦ
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 9 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Сальник колінвала
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 комплект
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Прокладка впускного колектора
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 10 комплект
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Комплект манжет роздавальної коробки
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 комплект
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Наконечники поперечної рульової тяги (права)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Наконечники поперечної рульової тяги (ліва)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
Тяга продольна в зборі
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
верхня шарова опора
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
стойка стабилизатора
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
тяга рульова повздовжня
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
тяга рульова
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
втулка стабілізатора
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті
втулка стабілізатора
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 8 штука
Період постачання до 03.09.2026
Місце постачання 61054, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТЕХКОМПЛЕКТ"
Ціна пропозиції 148 273.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 69f19c15f4f24d7ab284c584d045a456
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010662-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТЕХКОМПЛЕКТ"
Номер договору: 49
Сума договору: 148 273.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 10.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний
PDF
підписаний договір.PDF