-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послу...×-
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років
- ID: UA-2026-08-31-011703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244987
КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33095424ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244983
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту шкільного автобуса (Код 50110000-9 - Послуги з ремонту і техні...×-
Послуги з поточного ремонту шкільного автобуса (Код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-011712-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244982
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гідрохімічна очистка теплообмінників ТРП міста Південноукраїнська, а саме гідрохімічна очи...×-
Гідрохімічна очистка теплообмінників ТРП міста Південноукраїнська, а саме гідрохімічна очистка теплообмінників на ТРП №1 (теплообмінників 4 од), ТРП №2 (теплообмінників 4 од), ТРП №3 (теплообмінників 3 од), ТРП №4 А(теплообмінників 2 од), ТРП № 4Б (теплообмінників 2 од), ТРП № 5(теплообмінників 2 од) та ТРП № 6 (теплообмінників 4 од)
- ID: UA-2026-08-31-011700-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244979
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31948866ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-011710-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244978
Національний Лісотехнічний Університет України ЄДРПОУ: 02070996ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-08-31-011709-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244977
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-011713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244973
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лампи світлодіодні- ID: UA-2026-08-31-011693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244968
ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)- ID: UA-2026-08-31-011673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244966
КОМУНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ МИРОНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЗОРЯНИЙ" ЄДРПОУ: 41857346ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер-картридж BASF Konica Minolta Bizhub C224/284/364, TN-321K (KT-TN321K)- ID: UA-2026-08-31-011688-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244964
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 «Зернові культури та картопля»- ID: UA-2026-08-31-011687-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244963
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1...×-
Поточний ремонт харчоблоку та приміщення класної кімнати за адресою м.Турка вул. Середня 1 Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-011672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244962
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43932524ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл газу- ID: UA-2026-08-31-011678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244960
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги електронної системи хронометражу (Код ДК 021:2015: 51210000-7 - Послуги зі встанов...×-
Послуги електронної системи хронометражу (Код ДК 021:2015: 51210000-7 - Послуги зі встановлення вимірювального обладнання) для забезпечення проведення веломарафону «Gran Fondo»
- ID: UA-2026-08-31-011686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244959
ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кремменчук- ID: UA-2026-08-31-011682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244956
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -