-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідрохімічна очистка теплообмінників ТРП міста Південноукраїнська, а саме гідрохімічна очистка теплообмінників на ТРП №1 (теплообмінників 4 од), ТРП №2 (теплообмінників 4 од), ТРП №3 (теплообмінників 3 од), ТРП №4 А(теплообмінників 2 од), ТРП № 4Б (теплообмінників 2 од), ТРП № 5(теплообмінників 2 од) та ТРП № 6 (теплообмінників 4 од)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011700-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
600 160.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
38
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7ecfe10d474e469db553375258f51823
Внутрішній номер закупівлі:
30244979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011700-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Європейська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Котюрова Яніна Миколаївна 380978633195 kotyrova82yan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
600 160.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:30 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 160.83 Гідрохімічна очистка теплообмінників ТРП міста Південноукраїнська, а саме гідрохімічна очистка теплообмінників на ТРП №1 (теплообмінників 4 од), ТРП №2 (теплообмінників 4 од), ТРП №3 (теплообмінників 3 од), ТРП №4 А(теплообмінників 2 од), ТРП № 4Б (теплообмінників 2 од), ТРП № 5(теплообмінників 2 од) та ТРП № 6 (теплообмінників 4 од)