-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гідрохімічна очистка теплообмінників ТРП міста Південноукраїнська
Оголошено тендер
720 193.00
UAH
Номер:
0204361a35624ea8b402ea2be6c8397d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-009269-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Європейська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Південноукраїнськ, вул. Європейська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
720 193.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гідрохімічна очистка теплообмінників ТРП міста Південноукраїнська
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.08.2026 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7693 - Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденноукраїнськ
Сума720 193.00 UAH