-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011673-a
Завершена
281 940.00
UAH без ПДВ
Номер:
119a1a40c98843a8b60d6feb7d246f00
Внутрішній номер закупівлі:
30244966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011673-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ МИРОНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЗОРЯНИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41857346
-
Адреса:
08841, Україна, Київська область, село Карапиші, вулиця Шевченка, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Вірич +380688397118 kzzoryaniy@ukr.net http://zoryaniy.camp
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для здійснення закупівлі «Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)» було оголошено відкриті торги (оголошення № UA-2026-08-19-013306-a).
На участь у відкритих торгах за № UA-2026-08-19-013306-a не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично.
У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі «Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)».
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 (далі - Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю «Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Очікувана вартість:
281 940.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 09110000-3, Тверде паливо (дрова паливні)
Кількість
127 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
08841, Україна, Київська область, Обухівський р-н, с.Карапиші, вул.Шевченка, 63
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСТРАКТИВ.ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43836836
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вул.Леваневського, 26, кв.310
Ціна пропозиції
281 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ddf14d066e2f43d3a4e2dd3954736b63
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011673-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСТРАКТИВ.ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43836836
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вул.Леваневського, 26, кв.310
Номер договору:
31/08/26
Сума договору:
281 940.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:21
Статус:
Підписаний