-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235674
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітні...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
- ID: UA-2026-08-31-002376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235673
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники (лічильники електроенергії)- ID: UA-2026-08-31-002367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235672
ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-08-31-002377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235670
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анкер- ID: UA-2026-08-31-002384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235667
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-08-31-002371-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235665
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельн...×-
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7 (Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-08-31-002366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235663
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код по класифікатору ДК 021:2015 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі (поліст...×-
Код по класифікатору ДК 021:2015 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі (полістирол)
- ID: UA-2026-08-31-002345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235662
ДК 021:2015: 24530000-8 Стиролові полімери у первинній форміЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-002362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235661
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-002363-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235660
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електронний ключ “Алмаз-1К”- ID: UA-2026-08-31-002285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235659
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 11:01)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості: -Крупа пшенична булгур, з твердих со...×-
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості: -Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці; -Крупа пшенична подрібнена, шліфована, з м'яких сортів пшениці; -Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; -Крупа рисова шліфована круглозерниста; -Крупа гречана фасована; -Крупа гречана непропарена; -Борошно пшеничне, вищий сорт, цільнозернове; -Борошно пшеничне фасоване; -Крупа пшенична кус-кус; -Крупа ячна фасована
- ID: UA-2026-08-31-002346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235658
Нетішинська гімназія "Ерудит" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 21340148ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15220000-6 «Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожене»- ID: UA-2026-08-31-002349-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235657
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №6 "ЗІРОЧКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35787004ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
георешітки пластикові- ID: UA-2026-08-31-002352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235656
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та...×-
42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2026-08-31-002360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235655
Староостропільська сільська рада ЄДРПОУ: 04405461ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАктивна -