-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002376-a
Завершена
362 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
4997c5373c384451a1759f9211a46248
Внутрішній номер закупівлі:
30235673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002376-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
362 340.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами акта приймання-передачі наданих послуг та наданого Виконавцем щоденного меню-вимоги на видачу продуктів харчування (за відповідний період) шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях61 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
89635, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район , с. Лавки, вул. Миру, 31
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа — підприємець РУСИН МАР'ЯНА ІЛЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3131000104
-
Контактна особа:
РУСИН МАР'ЯНА ІЛЛІВНА +38095582612
-
Адреса:
89622, Україна, Закарпатська область, Мукачівський р-н, село Іванівці, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 5
Ціна пропозиції
362 340.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6df2cba9f87f44bcb9640327e94137dd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002376-a-a1
Постачальник:
Фізична особа — підприємець РУСИН МАР'ЯНА ІЛЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3131000104
-
Адреса:
89622, Україна, Закарпатська область, Мукачівський р-н, село Іванівці, ВУЛИЦЯ МІЧУРІНА, будинок 5
Номер договору:
289/п
Сума договору:
362 340.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів: 362 340.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний