-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
Оголошено тендер
362 340.00
UAH
Номер:
f8ceaa3b0dc442b8a34322db25fee52c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002898-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
362 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 10:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості), а саме: «відмінено відкриті торги UA-2026-08-10-003365-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом."
-
Дата публікації:
31.08.2026 10:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума278 724.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума83 616.00 UAH