-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002362-a
Завершена
611 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
bfb74d63e30844c39ea98ce5836f79f7
Внутрішній номер закупівлі:
30235661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002362-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44030102
-
Адреса:
82000, Україна, Львівська область, Старий Самбір, вул. Л. Галицького, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Князь Оксана Іванівна 380983437617 oksana_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Замовником 17 серпня 2026 року була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель - Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 1 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у навчально-виховному комплексі "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти с.Велика Лінина" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області ; Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 3 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Стрільбичі Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 4 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Білицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 5 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Торчиновицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 6 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Великосільській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 7 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Волянській гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області). Номер закупівлі UA-2026-08-17-008349-a, яка складалася з 7 лотів. Очікувана вартість закупівлі –1633500,00 грн. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника. Зокрема, за Лотом 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області, закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями». Очікувана вартість Лоту №2 становить –611820,00 грн.
Виходячи з вищевикладеного, придбання товару за предметом закупівлі - Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області, здійснюється шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу із застосуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість:
611 820.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником наданих послуг, протягом 30 календарних днів з моменту отримання Замовником акту наданих послуг (Додаток №2 до договору). Підставою для оплати Послуг Виконавця Акт наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписКількість учнів для харчування узгоджується представником Виконавця кожного дня на основі поданих представником закладу освіти заявок у попередньо погодженому між ними порядку. Подання заявок здійснюється завчасно з врахуванням часу необхідного для приготування їжі
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м.Старий Самбір Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області
Кількість
13596 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Душна Яна Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3045906680
-
Контактна особа:
Душна Яна Михайлівна 380981795937
-
Адреса:
82071, Україна, Львівська область, Стрільбичі, Промислова ,8
Ціна пропозиції
611 820.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9a67c22c33d24b9caaa92613f4ae6e6c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002362-a-a1
Постачальник:
ФОП Душна Яна Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3045906680
-
Адреса:
82071, Україна, Львівська область, Стрільбичі, Промислова ,8
Номер договору:
409
Сума договору:
611 820.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний