-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код по класифікатору ДК 021:2015 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хлороформ)- ID: UA-2026-08-31-002378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235684
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги- ID: UA-2026-08-31-002379-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235682
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої збройною агресією: поточ...×-
Послуги з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої збройною агресією: поточний ремонт вікон житлового будинку №23 по вул. Садовий бульвар в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-31-002383-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235680
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у короткотерміновому семінарі спеціалістів замовника в сфері здійснення публічних з...×-
Участь у короткотерміновому семінарі спеціалістів замовника в сфері здійснення публічних закупівель згідно із затвердженою програмою підготовки спеціалістів (навчальні засоби, код ДК 021:2015:80520000-5)
- ID: UA-2026-08-31-002375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235679
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38435613ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветка для підлоги- ID: UA-2026-08-31-002381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235678
Сумський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21121370ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки з благоустрою населенних пунктів (мітли. граблі пластикові)- ID: UA-2026-08-31-002374-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235677
Виконавчий комітет Лихівської селищної ради Кам'янського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41056568ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Моноблок)- ID: UA-2026-08-31-002373-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235676
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235674
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітні...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів у Лавківській загальноосвітній школі І-ІІ Ступенів
- ID: UA-2026-08-31-002376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235673
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники (лічильники електроенергії)- ID: UA-2026-08-31-002367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235672
ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-08-31-002377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235670
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анкер- ID: UA-2026-08-31-002384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235667
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-08-31-002371-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235665
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельн...×-
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7 (Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-08-31-002366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235663
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код по класифікатору ДК 021:2015 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі (поліст...×-
Код по класифікатору ДК 021:2015 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі (полістирол)
- ID: UA-2026-08-31-002345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235662
ДК 021:2015: 24530000-8 Стиролові полімери у первинній форміЗавершена -