• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої збройною агресією: поточний ремонт вікон житлового будинку №23 по вул. Садовий бульвар в м. Шостка Сумської області

Завершена

38 059.94 UAH без ПДВ
Номер: 0678f70d049b41d282e2660aa9d4e62f
Внутрішній номер закупівлі: 30235680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002383-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Баркулова +380505480616 najtli1205@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 38 059.94 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої збройною агресією: поточний ремонт вікон житлового будинку №23 по вул. Садовий бульвар в м. Шостка Сумської області
Код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРТИНЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Ціна пропозиції 38 059.94 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 074274004b1f4ec594597f4f395bb5ae
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002383-a-a1
Постачальник: МАРТИНЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
Номер договору: 3108-1
Сума договору: 38 059.94 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
rtf
108_ДЦ_ДФ_02-01-01.rtf
rtf
108_1_2-1_ПД_ПВР.rtf
rtf
108_ДЦ_ДЦ_3.rtf
rtf
108_ДЦ_ЗКР_5.rtf
rtf
108_ДЦ_ЛК1_02-01-01.rtf
docx
Договір.docx