-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95, бензин А-92- ID: UA-2026-08-31-005346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238639
КП Луцьке підприємство електротранспорту ЄДРПОУ: 03327931ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект накопичувачів та ліцензій на використання дискової ємності для розширення (модерн...×-
Комплект накопичувачів та ліцензій на використання дискової ємності для розширення (модернізації) наявної системи HPE (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-005341-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238637
Державне підприємство "Українські спеціальні системи" ЄДРПОУ: 32348248ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (м.Дубно, вул.Грушевського, 184 ТСЦ 5642)- ID: UA-2026-08-31-005347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238636
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-08-31-005344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238635
Комунальне підприємство «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради ЄДРПОУ: 04543507ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка 220В 1,8 (0,50) кВт (червона) 80 л/хв- ID: UA-2026-08-31-005339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238634
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар (папір ксероксний)- ID: UA-2026-08-31-005337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238632
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158740ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до еле...×-
ДК 021:2015 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" за рівнем Експертус Головна медсестра STANDARD).
- ID: UA-2026-08-31-005343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238631
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 6" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02001506ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крем-мило ORIGAMI Молоко та мед, 5л- ID: UA-2026-08-31-005340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238630
КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 33745659ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водоемульсія, колор, грунт-емаль, фарба- ID: UA-2026-08-31-005336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238629
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту двигуна- ID: UA-2026-08-31-005335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238628
КУ "Місцева пожежна охорона" Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 45865445ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника:...×-
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника: «Реконструкція системи газопостачання котельні «***» за адресою: вул.***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»
- ID: UA-2026-08-31-005334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238627
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тример до коси- ID: UA-2026-08-31-005338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238625
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРОЧКА 1812" ЄДРПОУ: 40912704ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вата медична- ID: UA-2026-08-31-005322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238624
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОЯВОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45094345ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття. Код ДК 021:2015 - 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-005328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238622
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Валік Мультиколор – 5 шт., Макловиця 30*70 – 3 шт., Мітла пластмасова – 17 шт., Ручка для валика – 2 шт., Щітка малярна 40 мм - 3 шт., Щітка графітова – 5 шт., Щітка малярна – 5 шт., Щітка флейцева груба– 3 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-005323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238621
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -