-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект накопичувачів та ліцензій на використання дискової ємності для розширення (модернізації) наявної системи HPE (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005341-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
11 663 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
12
год
38
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
12924797e0764c83bd647ae2a547b4db
Внутрішній номер закупівлі:
30238637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005341-a
Замовник:
Державне підприємство "Українські спеціальні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Савва Дмитро 380632067886 d.savva@uss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 663 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:28 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:28 - 10.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:28 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 12:35
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
UA-EDR 37552996
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 663 333.33 Комплект накопичувачів та ліцензій на використання дискової ємності для розширення (модернізації) наявної системи HPE (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)