-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обробки даних
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005344-a
(Консалтингові послуги з питань ПМГ (Програми медичних гарантій)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 15:00)
96 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
58
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c5a215e830544238b3b42a3f25df871c
Внутрішній номер закупівлі:
30238635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005344-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543507
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Ігоря Сердюка 23/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Чаплинський 380536700448 Gospital.Kr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:28 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:28 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:28 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 000.00 Консалтингові послуги з питань ПМГ