• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з обробки даних

Оголошено тендер

115 200.00 UAH
Номер: 52c1fce160c04bf7a6a064067ef1393c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-006604-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради
Очікувана вартість: 115 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обробки даних
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних
Дата опублікування: 31.08.2026 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума115 200.00 UAH