-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Тарілки для стрільби (ДК 021:2015 35210000-9 – Тренувальні мішені)- ID: UA-2026-09-03-014207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287564
Військова частина А2600 ЄДРПОУ: 26615101ДК 021:2015: 35210000-9 Тренувальні мішеніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (Фоаміран)- ID: UA-2026-09-03-014214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287563
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 37810000-9 Приладдя для рукоділляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива трансформаторна- ID: UA-2026-09-03-014213-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287561
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів- ID: UA-2026-09-03-014212-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287560
Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22567150ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована (0,920 гр.) згідно коду ДК 021:2015:15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-09-03-014211-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287559
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №9 "КОБЗАРИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43181975ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 98370000-7 - Похоронні та супутні послуги- ID: UA-2026-09-03-014210-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287558
Виконавчий комітет Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41739972ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-014206-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287557
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для системи контролю та управління доступом- ID: UA-2026-09-03-014208-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287556
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби технічного захисту в асортименті: генератор шумових сигналів "МАРС-ТЗО-4-2&quo...×-
Засоби технічного захисту в асортименті: генератор шумових сигналів "МАРС-ТЗО-4-2"; вібровипромінювач ВИЗ; колонка акустична захищена "МАРС-АКЗ"; пластмасове кріплення на скло (для "ВИЗ-50")
- ID: UA-2026-09-03-014204-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287554
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15870000-7 - Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-014203-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287553
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44210000-5 — Конструкції та їх частини (Первинне (мобільне) укриття)- ID: UA-2026-09-03-014205-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287552
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сітка зварна- ID: UA-2026-09-03-014202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287551
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронне обладнання- ID: UA-2026-09-03-014200-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287550
ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (папір гофра)- ID: UA-2026-09-03-014201-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287549
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби у вигляді аеродинамічного корпусу (ДК 021:2015 – 35730000-...×-
Засіб радіоелектронної боротьби у вигляді аеродинамічного корпусу (ДК 021:2015 – 35730000-0 – Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
- ID: UA-2026-09-03-014195-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287547
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області ЄДРПОУ: 38631015ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-