-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби у вигляді аеродинамічного корпусу (ДК 021:2015 – 35730000-0 – Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014195-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
1 938 333.35
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
30
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a708afaf5b93468db4b9773159dfbc19
Внутрішній номер закупівлі:
30287547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014195-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 938 333.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:46 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:46 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:46 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 938 333.35 Засіб радіоелектронної боротьби у вигляді аеродинамічного корпусу (ДК 021:2015 – 35730000-0 – Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)