• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для системи контролю та управління доступом

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

71 083.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
22
год
35
хв
46
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0f180f4a62d24c38873a5c377914ef99
Внутрішній номер закупівлі: 30287556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014208-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 71 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:48 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:48 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:48 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴71 083.33 Обладнання для системи контролю та управління доступом