-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014212-a
Завершена
50 694.00
UAH без ПДВ
Номер:
b14cb2657ad341178c7b488b6e6b7cad
Внутрішній номер закупівлі:
30287560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014212-a
Замовник:
Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567150
-
Адреса:
35061, Україна, Рівненська область, село Борщівка, вул. Шевченка, 61а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пісковець Валентина Василівна +380685148407 borshchivkazosh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
50 694.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
Кількість
714 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВСЕСВІТ І КО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43333307
-
Контактна особа:
БАРАНОВІЧ ДЕНИС ВІКТОРОВИЧ +380682412654
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль,, вул.Рівненська, будинок 99
Ціна пропозиції
50 694.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd2e6e891292491980e6990a080cfa9b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014212-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ВСЕСВІТ І КО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43333307
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль,, вул.Рівненська, будинок 99
Номер договору:
68
Сума договору:
50 694.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний