• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів

Оголошено тендер

50 694.00 UAH
Номер: 27c8829a8172442e900984226a466b8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014745-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
Замовник: Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість: 50 694.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБорщівка
Сума35 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБорщівка
Сума14 994.00 UAH