-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпилька 10х1000мм, Гайка М10, Шайба збільшена 10х29- ID: UA-2026-09-03-011927-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285313
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-03-011932-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285312
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26460532ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло 4 мм розмір 1420*1200 мм.- ID: UA-2026-09-03-011933-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285310
ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горошок морожений, родзинки- ID: UA-2026-09-03-011934-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285308
Яворівський НВК "ЗДО-ПШ" ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 30909763ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24910000-6 Клеї (клей будівельний)- ID: UA-2026-09-03-011930-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285307
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексні випробування та електровимірювання заземлюючих пристроїв блискавкозахисту, елек...×-
Комплексні випробування та електровимірювання заземлюючих пристроїв блискавкозахисту, електрообладнання, силової та освітлювальної електропроводки, петлі "фаза-нуль" на об'єкті за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Пересічне, вул. Захисників, 5
- ID: UA-2026-09-03-011931-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285306
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу- ID: UA-2026-09-03-011922-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285305
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу- ID: UA-2026-09-03-011924-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285304
ВКВЗВМЖКГБ ЄДРПОУ: 44145868ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-03-011919-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285300
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 35205472ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів...×-
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва
- ID: UA-2026-09-03-011918-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285299
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45483786ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-03-011913-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285297
Відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради ЄДРПОУ: 40231184ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення первинного технічного огляду кран-маніпулятор- ID: UA-2026-09-03-011920-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285296
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бачок до унітазу, змішувач- ID: UA-2026-09-03-011916-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285294
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт пасажирського терміналу «D» (інв. № 47578), с заміни пошкодженого скла»- ID: UA-2026-09-03-011903-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285293
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Настінний висувний бар’єр- ID: UA-2026-09-03-011917-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285291
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -