-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011922-a
Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 20:00)
13 013 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
02
год
51
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
55650c0877064c139ab4e00d4e8fa72d
Внутрішній номер закупівлі:
30285305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011922-a
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Главін Максим Юрійович 380567933549 m.glavin@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 013 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:56 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:56 - 20.09.2026 20:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:56 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 013 800.00 Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу