• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу

Оголошено тендер

15 616 560.00 UAH
Номер: 34916b425ecd43408626ab1700c7cc59
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014652-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 15 616 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування: 03.09.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 616 560.00 UAH