-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт пасажирського терміналу «D» (інв. № 47578), с заміни пошкодженого скла»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011903-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Інша інформація: Учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, зазначених у пункті 47 Особливостей (крім підпунктів 1 та 7), шляхом самостійного декларування їх відсутності в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції (учасник - нерезидент надає відомості про кінцевого бенефіціарного власника та підтвердні документи).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
1 556 222.22
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
18
год
52
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4b43e5bd72f54b148eedb27b3ae74e09
Внутрішній номер закупівлі:
30285293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011903-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, Бориспільський район, вул. Френкеля Академіка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 556 222.22 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:55 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:55 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:55 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 556 222.22 «Поточний ремонт пасажирського терміналу «D» (інв. № 47578), с заміни пошкодженого скла»