-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-011918-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
5 704.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
51
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
552aeef5a2b043979cd36aa7a77b23b0
Внутрішній номер закупівлі:
30285299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-011918-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45483786
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Гулака- Артемовського,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галушка Олег Анатолійович 380951340694 oleh.halushka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 704.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:56 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:56 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:56 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴124.00 Лот 1 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Близнюківсько-Лозівське лісництво
- Лот №2 ₴1 612.00 Лот 2. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Задонецьке лісництво
- Лот №3 ₴248.00 Лот 3. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Зачепилівське лісництво
- Лот №4 ₴372.00 Лот 4. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Краснополянське лісництво
- Лот №5 ₴992.00 Лот 5. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Наталинське лісництво
- Лот №6 ₴124.00 Лот 6. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Первомайське лісництво
- Лот №7 ₴124.00 Лот 7. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Сахновщинське лісництво
- Лот №8 ₴620.00 Лот 8. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Старовірівське лісництво
- Лот №9 ₴248.00 Лот 9. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Таранівське лісництво
- Лот №10 ₴1 240.00 Лот 10. Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва Чемужівське лісництво