• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва

Оголошено тендер

6 844.80 UAH
Номер: 8d0a03ba98664287819057d09e46f5fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014206-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 6 844.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Зміївського надлісництва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 03.09.2026 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 844.80 UAH