-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикач (Код ДК021:31210000-1 - Електрична апаратура для кому тування та захисту електричн...×-
Вимикач (Код ДК021:31210000-1 - Електрична апаратура для кому тування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-31-012682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245924
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ванна мийна виробнича (3-секційна), Ванна мийна виробнича (2-секційна)- ID: UA-2026-08-31-012673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245923
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14322859ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245922
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету 209 по пл.Чорновола, 2 м.Трускавець- ID: UA-2026-08-31-012677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245921
Трускавецький міський центр соціальних служб ЄДРПОУ: 22411382ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-012678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245920
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування технологічних транспортних засобів (навантажувачів) в м. Києві - 5...×-
Технічне обслуговування технологічних транспортних засобів (навантажувачів) в м. Києві - 50110000-9
- ID: UA-2026-08-31-012676-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245919
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Поточний ремонт покрівлі будівлі поліклініки (літ. А-7) Комунального некомерційного підпр...×-
“Поточний ремонт покрівлі будівлі поліклініки (літ. А-7) Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний” Рівненської міської ради за адресою: вул. Кулика і Гудачека, 3 м. Рівне” (НК 018:2023 – 1264 Будівлі закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення) (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-012680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245918
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245917
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-012669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245913
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БФП Epson L3270 (або аналог)- ID: UA-2026-08-31-012670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245912
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0583 ЄДРПОУ: 09724567ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі Інтернет, в тому числі за технологією GPON- ID: UA-2026-08-31-012671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245911
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245909
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-08-31-012667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245908
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Яворівської гімназії- ID: UA-2026-08-31-012666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245907
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Малотур’янського ліцею- ID: UA-2026-08-31-012663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245906
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -