-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування технологічних транспортних засобів (навантажувачів) в м. Києві - 50110000-9
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012676-a
Місце надання послуг: об’єкт Національного банку за адресою: м. Київ (далі - об’єкт). Національний банк протягом 3 (трьох) робочих днів з дати підписання договору уповноваженими особами сторін повідомляє контрагенту точну адресу об’єкта шляхом надсилання листа на офіційну електронну адресу контрагента. Кількість технологічних транспортних засобів (навантажувачів): 32 одиниці. Строк надання послуг – 12 (дванадцять) місяців з дати, визначеної Національним банком у листі про початок надання послуг за договором, який надсилається на офіційну електронну адресу контрагента. Послуги за договором надаються на підставі заявок Національного банку, які надсилаються контрагенту на електронну пошту із зазначенням строку виконання відповідної заявки. – з технічних питань: Лавріненко Олег Васильович, телефон: (050) 336-99-67, електронна адреса: Oleg.Lavrinenko@bank.gov.ua – з організаційних питань: Іващенко Інна, телефон: (050) 938-58-99, електронна адреса: Inna.Ivashchenko@bank.gov.ua.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 11:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 318 258.33 Технічне обслуговування технологічних транспортних засобів (навантажувачів) в м. Києві - 50110000-9