-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування технологічних транспортних засобів (навантажувачів) в м. Києві - 50110000-9
Оголошено тендер
2 781 910.00
UAH
Номер:
b9000f4689204cfab28fc90b26693d02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-30-012031-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 781 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування технологічних транспортних засобів (навантажувачів) в м. Києві - 50110000-9
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
30.12.2025 19:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума2 781 910.00 UAH