• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

БФП Epson L3270 (або аналог)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

66 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4fb1665c025b4da1b49f807177b17805
Внутрішній номер закупівлі: 30245912
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012670-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0583
Контактна особа: Нікітін Данило Віталійович 380990424446 tender_a0583@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 66 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:17 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴66 666.67 БФП Epson L3270 (або аналог)