-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БФП Epson L3270 (або аналог)
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
1f7d82afe9bc44fbb9002c3dfc0721ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-30-006399-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0583
×
-
Код ЄДРПОУ:
09724567
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0583
×
-
Код ЄДРПОУ:
09724567
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
БФП Epson L3270 (або аналог)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.01.2026 11:20
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Закупівля багатофункціонального пристрою з заявленими технічними та якісними характеристиками забезпечить належне облаштування автоматизованого робочого місця з можливістю друку, сканування та копіювання документів. Пристрій з системою безперервної подачі чорнила забезпечить зниження витрат на експлуатацію та обслуговування Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення розраховано з урахуванням потреб на комп’ютерне обладнання, середньоринкових цін на багатофункціональні пристрої та економічне використання пристрою Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість визначена на основі аналізу пропозицій від різних постачальників, порівняння цін на подібні моделі та з урахуванням оптимального співвідношення ціни та якості товару. Оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на власному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель
-
Дата публікації:
31.08.2026 18:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
БФП Epson L3270 (або аналог)
Кількість
9 штука
Період постачання
до 10.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис10% ПДФО
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума80 000.00 UAH