-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Поточний ремонт покрівлі будівлі поліклініки (літ. А-7) Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний” Рівненської міської ради за адресою: вул. Кулика і Гудачека, 3 м. Рівне” (НК 018:2023 – 1264 Будівлі закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення) (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012680-a
Завершена
2 974 810.00
UAH з ПДВ
Номер:
ba29a7b6ea284bbdaa05413707f59d73
Внутрішній номер закупівлі:
30245918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012680-a
Замовник:
Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517742
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Казимира Любомирського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондратюк Світлана Василівна +380362635987 ukbrivne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. ID відміненого тендеру: UA-2026-07-31-009128-a
Очікувана вартість:
2 974 810.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
“Поточний ремонт покрівлі будівлі поліклініки (літ. А-7) Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний” Рівненської міської ради за адресою: вул. Кулика і Гудачека, 3 м. Рівне” (НК 018:2023 – 1264 Будівлі закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення) (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
×
-
NK 018:2023:
1264 Будівлі закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю-фірма «Кортакоз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13993936
-
Контактна особа:
Дашкель Олександр Володимирович +380976591003
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Лесі Українки, 6В
Ціна пропозиції
2 974 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fef07f472a154fe890de125c415477a1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012680-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю-фірма «Кортакоз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13993936
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Лесі Українки, 6В
Номер договору:
337-Пр
Сума договору:
2 974 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 478 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.01.2027 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний