-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Блок багатоканальної швидкої зарядки “Bandera Power 305S”- ID: UA-2026-09-03-014225-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287611
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №21 ім.Є.Коновальця Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-09-03-014263-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287610
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб з пшеничного борошна, в упаковці- ID: UA-2026-09-03-014252-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287607
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування стр...×-
50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування струменевого принтера, Заправка чорного чорнила, Заправка кольового чорнила, Ремонт локальної комп'ютерної мережі)
- ID: UA-2026-09-03-014259-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287606
Відділ освіти,охорони здоров'я,культури ,молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 44125560ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-014253-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287605
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-09-03-014262-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287604
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська міська лікарня" Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 20764294ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Водонагрівач (код 39710000-2 — Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупіве...×-
Водонагрівач (код 39710000-2 — Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-03-014256-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287603
Військова частина А4919 ЄДРПОУ: 26639509ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування генераторів- ID: UA-2026-09-03-014258-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287602
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл для настільного тенісу розкладного типу з інвентарем- ID: UA-2026-09-03-014255-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287600
КУ "Сервісний офіс "Хаб Ветеран" ЄДРПОУ: 45159276ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дошка магнітно-маркерна, органайзер-дошка з прищіпками, фліпчарт магнітно-маркерний за ДК...×-
дошка магнітно-маркерна, органайзер-дошка з прищіпками, фліпчарт магнітно-маркерний за ДК 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-03-014257-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287598
Львівська правнича гімназія ЄДРПОУ: 23888519ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з випуску сертифіката SSL на 2 роки (без права передачі майнових прав)- ID: UA-2026-09-03-014249-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287597
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Залучення пожежної техніки для випробування опресування, промивання, продавлювання систем...×-
Залучення пожежної техніки для випробування опресування, промивання, продавлювання систем водопостачання та їх обладнання
- ID: UA-2026-09-03-014250-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287596
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, РЕЛІГІЙ ТА У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33763070ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свічка до б/пили- ID: UA-2026-09-03-014247-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287595
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 30х65, Індивідуальна упак...×-
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 30х65, Індивідуальна упаковка (код ДК 021:2015 - 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтями)
- ID: UA-2026-09-03-014248-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287594
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба гумова – 44810000-1)- ID: UA-2026-09-03-014246-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287593
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-