-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №21 ім.Є.Коновальця Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014263-a
Завершена
61 875.00
UAH без ПДВ
Номер:
a6240e58385b4de48ca65f6376c7cf04
Внутрішній номер закупівлі:
30287610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014263-a
Замовник:
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25802373
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана П.Дорошенка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Ярема +380958763298 matsapula@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
61 875.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №21 ім.Є.Коновальця Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Сахарова, будинок 36-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ГАВРИЛІВ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2411601821
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ б.Північний будинок 9 квартира 89
Ціна пропозиції
61 875.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
69e2e8fd06ea4390b47ba77d9f2071d3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014263-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ГАВРИЛІВ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2411601821
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ б.Північний будинок 9 квартира 89
Номер договору:
25
Сума договору:
61 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:55
Статус:
Підписаний