• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування генераторів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)

165 210.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
02
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 55eb368db3a54e9f85ddde47ef67f52a
Внутрішній номер закупівлі: 30287602
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014258-a   
Замовник: Військова частина 9937
Контактна особа: Кіріченко Євгеній Олексійович 380950755298 YKirichenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 165 210.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:56 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:56 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:56 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴165 210.00 послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування генераторів