-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування генераторів
Оголошено тендер
198 252.00
UAH
Номер:
d141b6034b1444a59435ebb13a7b516c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
198 252.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування генераторів
Примітки:
Затверджено протоколом УО № 1367-26 від 03.09.2026 (закупівля на 2026 рік)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 17:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту ДИЗЕЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР COVAX KDE70SS3 63KVA/50KW. SN (серійний номер 23105152)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума198 252.00 UAH