-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з випуску сертифіката SSL на 2 роки (без права передачі майнових прав)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014249-a
Завершена
10 929.60
UAH з ПДВ
Номер:
5608af0e53ad473497f8e2fece8b7306
Внутрішній номер закупівлі:
30287597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014249-a
Замовник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Костянтин Сінько +380984983114 k.sinko@esbu.gov.ua https://esbu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
10 929.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Примірник програмної продукції EssentialSSL Wildcard (DV) 24 місяці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 09.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРТ СОФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37293010
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА будинок 2-Б приміщення 288
Ціна пропозиції
10 929.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
876c07846d814a3f931c157f0fa26b16
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014249-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРТ СОФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37293010
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА будинок 2-Б приміщення 288
Номер договору:
8-8-27082026/88028883-1329
Сума договору:
10 929.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 108.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:52
Статус:
Підписаний