-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5%- ID: UA-2026-09-05-000699-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303610
КЗ "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради ЄДРПОУ: 25495497ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-05-000697-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303608
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матлатекс 10л (14,8 кг) Фарба водоемульсійна інетр’єна- ID: UA-2026-09-05-000696-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303607
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-05-000695-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303606
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манка 900 гр- ID: UA-2026-09-05-000693-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303605
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дошка підлогова стругана з хвойних порід деревини, вологістю 10-12%- ID: UA-2026-09-05-000694-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303604
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утилізація списаного корабельно – катерного складу (спецпризначення) військової частини 14...×-
Утилізація списаного корабельно – катерного складу (спецпризначення) військової частини 1485
- ID: UA-2026-09-05-000691-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303603
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-05-000692-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303602
КЗ "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради ЄДРПОУ: 25495497ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
QLED телевізор- ID: UA-2026-09-05-000690-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303601
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-05-000689-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303600
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник- ID: UA-2026-09-05-000688-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303599
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дошка підлогова стругана з хвойних порід деревини, вологістю 10-12%- ID: UA-2026-09-05-000687-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303598
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панірувальні сухарі 1000гр ківерці- ID: UA-2026-09-05-000686-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303597
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова, рафінована- ID: UA-2026-09-05-000685-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303596
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста "Гурман"- ID: UA-2026-09-05-000684-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303595
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -