-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Утилізація списаного корабельно – катерного складу (спецпризначення) військової частини 1485
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000691-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
1 520 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
17
год
47
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4ee9dc09f5dd461ab09f57ce2bd17639
Внутрішній номер закупівлі:
30303603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000691-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Петро Кузенний +380487233839, +380487012117 pkuzennyi@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 520 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 21:33 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 21:33 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 21:33 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 520 000.00 Утилізація списаного корабельно – катерного складу (спецпризначення) військової частини 1485