• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

QLED телевізор

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 08:00)

166 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
47
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 128f9a907af844fca5ccc4da56215f9f
Внутрішній номер закупівлі: 30303601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000690-a   
Замовник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Контактна особа: Володимир Дроздовський +380673229545 v.drozdovskyi@army.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 166 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 21:32 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 21:32 - 21.09.2026 08:00
Період оскарження: 05.09.2026 21:32 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 500.00 QLED телевізор