-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000697-a
Завершена
2 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
c258cc09d285410f9a20d63b3afa6b20
Внутрішній номер закупівлі:
30303608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000697-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАЛОМИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44178434
-
Адреса:
53612, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський р-н, село Маломихайлівка, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгенія В'юненко +380677403762 qenya.dkl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
2 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання права використання примірника та пакетів оновлень(компонентів) комп'ютерної програми "М.Е.Doc" юридичній особі, яка не є платником ПДВ з правом використання на рік (Модуль "Звітність")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИВАТНА КОМПАНІЯ "КОМП'ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ-2005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42780552
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО будинок 13/15
Ціна пропозиції
2 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2026 21:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d7f48d90cf894a9ebc1f64ccdb7bb127
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-05-000697-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРИВАТНА КОМПАНІЯ "КОМП'ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ-2005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42780552
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО будинок 13/15
Номер договору:
ДГ-000359871
Сума договору:
2 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 21:46
Статус:
Підписаний