-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка коси, редуктор тримера- ID: UA-2026-08-31-003764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237054
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50420...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50420000-5)
- ID: UA-2026-08-31-003755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237049
Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 07985654ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за...×-
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-003756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237048
Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (набір кольорових олівців , альбом для ма...×-
37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (набір кольорових олівців , альбом для малювання)
- ID: UA-2026-08-31-003747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237046
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі "Будинку правосуддя"за адресою: ву...×-
«Капітальний ремонт частини приміщень будівлі "Будинку правосуддя"за адресою: вул. Гоголя, 316, м. Черкаси, Черкаська область»
- ID: UA-2026-08-31-003762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237044
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області ЄДРПОУ: 26261092ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5551000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55510000-8: Послуги їдалень (Лот 5 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Торчиновицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-003754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237043
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочева продукція- ID: UA-2026-08-31-003749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237038
Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 20764314ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9...×-
Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
- ID: UA-2026-08-31-003739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237037
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33387623ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-003735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа головного світла (ДК 021:2015:31510000-4)- ID: UA-2026-08-31-003738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237034
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для гра...×-
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 22990000-6(Стрічка діаграмна 110*25)
- ID: UA-2026-08-31-003737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237033
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЗАЛІЩИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ " ЗАЛІЩИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38044086ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розподіл природного газу- ID: UA-2026-08-31-003732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237031
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради ЄДРПОУ: 41276221ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з огляду димових та вентиляційних каналів, ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з техніч...×-
Послуги з огляду димових та вентиляційних каналів, ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
- ID: UA-2026-08-31-003740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237028
Комунальне некомерційне підприємство "Березнівська центральна міська лікарня" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 01999810ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа КЕП- ID: UA-2026-08-31-003733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237026
Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 01998101ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка для миття посуду, дротик, запаска до швабри- ID: UA-2026-08-31-003728-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237024
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -