-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003739-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
380 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
37
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
457489c09eed4c4ba7834ce6806f9554
Внутрішній номер закупівлі:
30237037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003739-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МОНТАЖНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33387623
-
Адреса:
65110, Україна, Одеська область, Одеса, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ РОЗКИДАЙЛІВСЬКА, будинок 67А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Макарська Юлія Миколаївна 380487722706 j.makarskaya80@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:57 - 08.09.2026 13:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 083.33 Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)