-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розподіл природного газу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003732-a
Завершена
206 075.60
UAH з ПДВ
Номер:
43e37ef64cf24584b48087548facb88c
Внутрішній номер закупівлі:
30237031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003732-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41276221
-
Адреса:
37645, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н село Великі Сорочинці, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рослякова Ірина Володимирівна 380664372521 vsosvita.km17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
65210000-8 Розподіл газуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та відповідно до підпункту 5 (відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, оскільки АТ "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз" станом на 30.11.2025 р. є єдиним надавачем послуг з розподілу природного газу на відповідній території згідно реєстру даних ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ
Очікувана вартість:
206 075.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розподіл природного газу
Кількість
53833.75 послуга
Період постачання
01.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Оператор газорозподільної системи "ПОЛТАВАГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351912
-
Контактна особа:
Мокрий С.І. 380532565982
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. В.Козака, 2а
Ціна пропозиції
206 075.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d99202b1602426fa22ece4a7b22c200
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003732-a-a1
Постачальник:
АТ "Оператор газорозподільної системи "ПОЛТАВАГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351912
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. В.Козака, 2а
Номер договору:
1-02/23/26
Сума договору:
206 075.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
171 729.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
розподіл природного газу: 3.19000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний