-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003756-a
Завершена
488 076.73
UAH без ПДВ
Номер:
2c459fab5ff2412a986d151db950f595
Внутрішній номер закупівлі:
30237048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003756-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мельничук Марія Петрівна 380332742488 zakupivli@vl.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Головним управлінням Національної поліції у Волинській області 31 липня 2026 року оголошена закупівля за процедурою відкриті торги з особливостями в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-07-31-001685-a. 08 серпня 2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-07-31-001685-a). При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. і укладення договору
Очікувана вартість:
488 076.73 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Андріюк Артем Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3464913791
-
Контактна особа:
Андріюк Артем Миколайович 380960478975
-
Адреса:
44122, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, село Щедрогір, вулиця Центральна, будинок 14
Ціна пропозиції
488 076.73 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
09fadad7b2d740f98ea2815a95a72d0a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003756-a-a1
Постачальник:
ФОП Андріюк Артем Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3464913791
-
Адреса:
44122, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, село Щедрогір, вулиця Центральна, будинок 14
Номер договору:
483
Сума договору:
488 076.73 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи: 488 076.73000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний