-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:20...×-
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (D-10™ Hemoglobin A1c Program Reorder Pack, 400 tests Програмний комплект змінний D10™ Hemoglobin A1c, 400 тестів – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 53313 - Глікозильований гемоглобін (HbA1c), IVD, набір, рідинна хроматографія / W01010214 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (КХ))
- ID: UA-2026-08-31-000185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233429
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспор...×-
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Діагностика автомобіля VOLVO FM)
- ID: UA-2026-08-31-000186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233428
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (Цвяхи шиферні)- ID: UA-2026-08-31-000183-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233426
Комунальне некомерційне підприємство "Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 38853852ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засувка чавунна, клапан зворотній- ID: UA-2026-08-31-000182-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233425
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних, постачання, видачі та обслуговування кваліфікованого сертифікату...×-
Послуги з обробки даних, постачання, видачі та обслуговування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа кваліфікованого електронного підпису (ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних)
- ID: UA-2026-08-31-000179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233420
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради ЄДРПОУ: 37755220ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний Камаз- ID: UA-2026-08-31-000177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233419
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунтовка універсальна акрилова VITA...×-
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунтовка універсальна акрилова VITALY 5л, шпаклівка стартова Aygips IZO Start 25кг, шпаклівка фінішна Aygips Saten Ultra White 25кг)
- ID: UA-2026-08-31-000175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233418
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлики, валіки,шпателі- ID: UA-2026-08-31-000174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233417
Відділ освіти Рогатинської міської ради ЄДРПОУ: 44094627ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покривала- ID: UA-2026-08-31-000172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233416
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з хмарного зберігання ключів- ID: UA-2026-08-31-000170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233415
КУ "Центр надання соціальних послуг" Катлабузької селищної ради Ізмаїльського району Одеської області. ЄДРПОУ: 41054487ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені- ID: UA-2026-08-31-000173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233414
ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для господарської діяльності (Лампа світлодіодна 9W G13)- ID: UA-2026-08-31-000171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233413
Виконавчий комітет Гуляйпільської міської ради ЄДРПОУ: 04526970ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233412
ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04353296ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної...×-
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної War Touch 9198, інв. №10147141507 та пристрою для обігріву пацієнта Bair Hugger 025532, інв. №1014700521 за кодом ДК 021:2015 - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-000167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233411
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції...×-
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції та документів)
- ID: UA-2026-08-31-000168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233410
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -